Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Vomastková Kateřina
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Bláha Jiří Boháčková Michaela Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Doktor Jiří Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Půlpánová Adéla Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 25/9
2AEM E
JAZ
ANJ
1AEM AEM1
Š 8
ANJ
1AEM AEM1
Š 11
ANJ
1VPT VT
Š 8
ANJ
1FZH ZH
J 2
ANJ
1FZH ZH
J 2
ANJ
2VPT VP
Š 7
ANJ
Tue 26/9
1AEM AEM1
J 4
ANJ
1AEM AEM1
J 5
ANJ
1VPT VT
J 4
ANJ
1VPT VT
J 5
ANJ
1.CH celá
Š 8
ANJ
2AEM E
JAZ
ANJ
PŘÍ
Wed 27/9
1FZH ZH
Š 12
ANJ
1FZH ZH
JAZ
ANJ
1AEM AEM1
Š 11
ANJ
2AEM E
JAZ
ANJ
2VPT VP
Š 11
ANJ
Suplovací pohotovost Poh
Thu 28/9
SUT
Fri 29/9
1VPT VT
Š 1
ANJ
1FZH F
JAZ
ANJ
1FZH F
J 2
ANJ
1.CH celá
Š 5
ANJ
1.CH celá
Š 5
ANJ
Powered by