Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Chobotská Marcela
Choose teacher. . .
Adam Jiří Aronová Eva Balata Luboš Beránková Jitka Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Burianová Šárka Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hanibalová Ladislava Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Jandačová Petra Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Křížová Běla Kuneš Luboš Loudín Petr Malinovská Olga Maradová Lenka Mareš Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Nohejlová Kristýna Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Půlpánová Adéla Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Švec Petr Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vávrová Jitka Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Zikmundová Veronika Zoun Martin
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 23/1
1.LZ Z
LCHE
CHE
1.LZ Z
LCHE
CHE
2.VT celá
J 1
BIE
1VPT celá
Š 7
BIE
3.VP celá
J 3
CHE
3.VT celá
D 1
CHE
NB
Tue 24/1
1.LZ Z
D 1
CHE
3.VT celá
D 1
CHE
2.LM PL
Š 1
CHE
Wed 25/1
2VPZ Z
D 3
CHE
3AGZ Z
LMBI
CHE
2.VT celá
J 1
CHE
2VPZ Z
D 3
CHE
2.VT celá
J 1
TH
POČ
POČ
NB
NB
Suplovací pohotovost Poh
Thu 26/1
3.VT cCHE
LCHE
CHE
3.VT cCHE
LCHE
CHE
2.LM PL
Š 1
CHE
2.VT celá
Š 10
CHE
1VPT celá
Š 7
BIE
3AGZ AE
Š 4
CHE
3AGZ AE
Š 3
CHE
NB
Fri 27/1
1.LZ Z
LMBI
CHE
1VPT celá
Š 7
BIE
NB
Powered by