Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Otekhile Augustine
Choose teacher. . .
Adam Jiří Aronová Eva Balata Luboš Beránková Jitka Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Burianová Šárka Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hanibalová Ladislava Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Jandačová Petra Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Křížová Běla Kuneš Luboš Loudín Petr Malinovská Olga Maradová Lenka Mareš Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Nohejlová Kristýna Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Půlpánová Adéla Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Švec Petr Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vávrová Jitka Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Zikmundová Veronika Zoun Martin
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 23/1
1.LZ PL
Š 4
ANJr
3.PL PL2
Š 11
ANJr
3.VP VP1
D 3
ANJr
3.VT VT2
Š 3
ANJr
4VP celá
D 2
ANJr
4LT PL
D 3
ZMDr
3.PL celá
Š 5
ZMDr
POR
POR
Tue 24/1
4LT PL
B 1
VYZ
1.LZ PL2
Š 7
ANJ
4AGZ A
JAZ
ODA
4LT PL
D 1
ZMDr
4LT VT
NB 1
ANJr
INTR
POČ
Wed 25/1
4AGZ MZ
B 1
ANJr
4AGZ AE
J 5
ANJr
3.VT VT1
D 2
ANJr
3.PL celá
J 3
ZMDr
2.LM PL
Š 1
ANJr
2.VT VT1
JAZ
ANJr
INTR
Thu 26/1
2.VP VP1
D 1
ANJr
2.VT VT2
LŽIV
ANJr
4LT PL
J 1
ANJr
4LT PL
Š 11
VYZ
INTR
Suplovací pohotovost Poh
Fri 27/1
2.VP VP2
D 1
ANJr
3.VP VP2
LMBI
ANJr
Powered by