Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Noháčová Radka
Choose teacher. . .
Adam Jiří Aronová Eva Balata Luboš Beránková Jitka Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Burianová Šárka Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hanibalová Ladislava Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Jandačová Petra Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Křížová Běla Kuneš Luboš Loudín Petr Malinovská Olga Maradová Lenka Mareš Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Nohejlová Kristýna Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Půlpánová Adéla Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Švec Petr Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vávrová Jitka Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Zikmundová Veronika Zoun Martin
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 23/1
2.VP VP1
LŽIV
PAT
2.VP VP1
LŽIV
PAT
2.VT celá
Š 8
AF
2.VT celá
Š 8
AF
3.VP celá
Š 3
CHOR
2VPZ VP
Š 1
PAT
POR
POR
NB
NB
NB
Suplovací pohotovost Poh
Tue 24/1
3.VT celá
J 3
FAR
2.VP celá
Š 8
AF
2.VP celá
Š 8
AF
Wed 25/1
3.VT celá
D 1
CHOR
1.VA PzH
ŠH1
PzH
1.VA PzH
ŠH1
PzH
1.VA celá
ŠH1
AF
1.VA celá
ŠH1
AF
3.VT celá
D 1
FAR
NB
Thu 26/1
2.VP celá
Š 3
PAT
2.VT celá
J 1
AF
3.VT celá
D 1
CHOR
2VPZ VP1
LŽIV
PAT
2VPZ VP1
LŽIV
PAT
PŘÍ
SUT
TĚL
Fri 27/1
2.VT VT1
LŽIV
PAT
2.VT VT1
LŽIV
PAT
3.VP celá
Š 8
FAR
SUT
NB
Powered by