Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov DŽIV | LŽIV s dataprojektorem
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Binderová Kateřina Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kadleček Ondřej Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Resselová Sandra Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zhorná Veronika Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 4/3
4AGZ Z
DŽIV
ZEL
Hr
1.ZP celá
DŽIV
SaP
Ji
1.ZP celá
DŽIV
MOT
Pe
1.ZP celá
DŽIV
MOT
Pe
Tue 5/3
3.ZP celá
DŽIV
ORR
Hr
3.ZP celá
DŽIV
ORR
Hr
3.VP VP1
DŽIV
CJL
Ji
3.ZP celá
DŽIV
EKP
Rc
3FZH F
DŽIV
OV
3f
Wed 6/3
2FCZ CH
DŽIV
MOV
Pe
2FCZ CH
DŽIV
MOV
Pe
2FCZ CH
DŽIV
MOV
Pe
3.LM M
DŽIV
BIE
Ša
2AEM AEM1
DŽIV
CHO
Du
2AEM AEM1
DŽIV
CHO
Du
Thu 7/3
3VPZ Z
DŽIV
EKO
Op
4AGZ Z
DŽIV
ÚČT
Op
2FCZ CH
DŽIV
JS
Se
Fri 8/3
4AGZ A
DŽIV
ODA
Ok
Powered by