Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov D 3 | Klubovna internát 2.patro
Choose teacher. . .
Adam Jiří Aronová Eva Balata Luboš Beránková Jitka Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Burianová Šárka Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hanibalová Ladislava Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Jandačová Petra Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Křížová Běla Kuneš Luboš Loudín Petr Malinovská Olga Maradová Lenka Mareš Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Nohejlová Kristýna Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Půlpánová Adéla Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Švec Petr Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vávrová Jitka Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Zikmundová Veronika Zoun Martin
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 23/1
2.LM M
D 3
EKO
Op
3.VP VP1
D 3
ANJr
Ok
3FCZ ZH
D 3
KVĚ
Fr
4LT PL
D 3
ZMDr
Ok
1FCZ F
D 3
ZSZ
Ft
Tue 24/1
2.VA celá
D 3
FAR
Ku
2.LM M
D 3
MAT
1.VA celá
D 3
TTCH
Ft
3FCZ CH
D 3
JS
2.VP VP1
D 3
MAT
Kb
Wed 25/1
2VPZ Z
D 3
CHE
Cho
3.VT VT2
D 3
ANJ
Bo
3.VT VT2
D 3
CJL
Pk
2VPZ Z
D 3
CHE
Cho
Thu 26/1
3FCZ ZH
D 3
OCR
Hr
2.AE E
D 3
ANJ
Ča
1.LZ Z
D 3
EKO
Op
2VPZ Z
D 3
OBN
Pk
3AGZ M
D 3
TRA
1.LZ Z
D 3
CJL
Ru
Fri 27/1
3.VT VT2
D 3
CJL
Pk
1AEM E
D 3
CJL
Ru
1.LZ Z
D 3
CJL
Ru
3FCZ F
D 3
CHO
Se
Powered by