Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov NB 1 | nová budova Veterinářství
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Binderová Kateřina Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kadleček Ondřej Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Resselová Sandra Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zhorná Veronika Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 4/3
1.LZ PL
NB 1
ODP
Ší
1AEM AEM2
NB 1
ANJ
Bo
1.LZ PL
NB 1
MAT
Še
1.LZ PL
NB 1
SMAT
Še
1.LZ PL
NB 1
BIO
Pl
1.LZ PL
NB 1
MAT
Še
1.LZ PL
NB 1
FYZ
Ot
Tue 5/3
1.LZ PL1
NB 1
ANJ
Pch
1.LZ PL
NB 1
MAT
Še
4.PL celá
NB 1
BIO
Pl
1.LZ PL2
NB 1
NEJ
Mt
1.LZ PL2
NB 1
ANJ
Ka
1.LZ PL
NB 1
TEP
Ší
4.PL celá
NB 1
MBI
Pl
4.PL celá
NB 1
ČAP
Pl
Wed 6/3
1.LZ celá
NB 1
TH
Pch
2.LZ PL
NB 1
BIO
Pl
3.VP celá
NB 1
ÚČT
Va
2.LZ PL
NB 1
MBI
Pl
4.PL celá
NB 1
MBI
Pl
Thu 7/3
1.LZ PL
NB 1
MAT
Še
4.PL celá
NB 1
SBIO
Pl
1.LZ Z
NB 1
CHE
Kr
2.LZ PL
NB 1
MBI
Pl
1.LZ PL
NB 1
BIO
Pl
1.LZ celá
NB 1
OBN
Pch
4AGZ Z
NB 1
ODA
Pch
4.PL celá
NB 1
SMBI
Pl
4.PL celá
NB 1
BTC
Pl
Fri 8/3
1.LZ PL
NB 1
MAT
Še
1.LZ PL
NB 1
CHE
Ot
1.LZ PL
NB 1
BIO
Pl
1.LZ PL1
NB 1
ANJ
Pch
1.LZ PL
NB 1
CJL
Ha
1.LZ PL
NB 1
DEJ
Ha
Powered by