Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Š 10 | Biologie
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Binderová Kateřina Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kadleček Ondřej Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Resselová Sandra Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zhorná Veronika Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 20/5
1.LZ PL
Š 10
ANJ
Ka
1AEM AEM2
Š 10
ANJ
Vm
1AEM AEM1
Š 10
ANJ
Vm
1AEM celá
Š 10
FYZ
Ot
1AEM AE
Š 10
BIE
Vr
1AEM AEM1
Š 10
CJL
Ha
1AEM AEM2
Š 10
CJL
Ha
1AEM AE
Š 10
CHE
Kr
1AEM M
Š 10
STT
Vb
1AEM AEM1
Š 10
ANJ
Vm
Tue 21/5
1AEM AEM2
Š 10
FYZ
Ot
1AEM AEM2
Š 10
FYZ
Ot
2AEM celá
Š 10
CHO
Ja
3FZH celá
Š 10
ANJ
Řč
1.LZ PL2
Š 10
ANJ
Ka
1.LZ PL
Š 10
TEP
Ší
1.ZP celá
Š 10
ZEK
Rc
2AEM M
Š 10
MRV
Ft
Wed 22/5
1AEM AEM1
Š 10
FYZ
Ot
1AEM AEM1
Š 10
FYZ
Ot
1AEM AEM2
Š 10
ANJ
Vb
1AEM AE
Š 10
CHE
Kr
1AEM AE
Š 10
BIE
Sl
1AEM celá
Š 10
DEJ
Ru
1AEM AE
Š 10
ZAM
Op
Thu 23/5
2AEM celá
Š 10
PRO
Hj
1AEM AEM1
Š 10
MAT
3VPZ VP
Š 10
CHDZ
Sk
3VPZ VP
Š 10
MBI
Hd
1.LZ PL
Š 10
DEJ
Ru
3VPZ VP
Š 10
CHO
Sk
1AEM M
Š 10
CHE
Kr
1AEM M
Š 10
TK
Ft
Fri 24/5
1AEM celá
Š 10
OBN
Pk
1AEM AE
Š 10
BIE
Vo
1AEM AE
Š 10
ANJ
Bo
1AEM AE
Š 10
CHE
Kr
1AEM celá
Š 10
DEJ
Ru
1AEM celá
Š 10
ZEM
Mt
Powered by