Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Š 6 |
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Binderová Kateřina Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kadleček Ondřej Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Resselová Sandra Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zhorná Veronika Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 15/4
Absc
Absc
Absc
Absc
2FCZ celá
Š 6
MAT
Kb
4AGZ AMZ
Š 6
CJL
Bv
4AGZ AEM
Š 6
OCR
Hr
Tue 16/4
2FCZ ZH
Š 6
OVO
Hr
2FCZ CHZH
Š 6
CJL
Hn
3.LM M
Š 6
MRV
2FCZ CHZH
Š 6
ANJ
Br
3.VP celá
Š 6
CHDZ
Du
1VPT VP
Š 6
ANJ
Ča
2AEM M
Š 6
ODA
Šr
2FCZ celá
Š 6
OBN
Pk
2.LZ Z
Š 6
ANJ
Šc
Wed 17/4
3.VP celá
Š 6
ÚČT
Op
4AGZ Z
Š 6
SODA
Pch
4AGZ M
Š 6
PRO
Hj
4AGZ celá
Š 6
MAT
4AGZ A
Š 6
CHO
Vb
Thu 18/4
1VPT celá
Š 6
EKO
Op
1AEM AEM1
Š 6
MAT
2FCZ CH
Š 6
TJ
Se
2.LZ Z
Š 6
OVO
Vr
1AEM AEM1
Š 6
CJL
Hn
2FCZ ZH
Š 6
BZZV
Vr
2VPT celá
Š 6
EKO
Op
1.LZ celá
Š 6
OBN
Pch
1.LZ PL
Š 6
ZEM
Mt
Fri 19/4
2FCZ CHZH
Š 6
CJL
Hn
4AGZ Z
Š 6
OVO
Ro
3VPZ Z
Š 6
OVO
Hr
Powered by