Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov LPRO | Laboratoř rostlinné výroby
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Binderová Kateřina Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kadleček Ondřej Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Resselová Sandra Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zhorná Veronika Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 15/4
4AGZ M
LPRO
PRO
Hj
4AGZ E
LPRO
PRO
Hj
4AGZ A
LPRO
SAG
Hj
3.ZP celá
LPRO
PRO
Hj
3.ZP celá
LPRO
ATZ
Ad
3.ZP celá
LPRO
ATZ
Ad
3.ZP celá
LPRO
ATZ
Ad
3.ZP celá
LPRO
ATZ
Ad
Tue 16/4
2FCZ F
LPRO
PRO
Hj
1.ZP celá
LPRO
ZÚČ
Bi
3.LM M
LPRO
PRO
Řč
3.LM M
LPRO
CHO
Ša
Wed 17/4
3.LM M
LPRO
PRO
Řč
2FCZ F
LPRO
CHO
Vb
1AEM M
LPRO
CMS
Thu 18/4
3.ZP celá
LPRO
PRO
Hj
3.ZP celá
LPRO
PRO
Hj
3.ZP celá
LPRO
PRO
Hj
Fri 19/4
1.ZP celá
LPRO
MOT
Pe
1.ZP celá
LPRO
MOT
Pe
1.ZP celá
LPRO
MOT
Pe
4AGZ A
LPRO
PRO
Hj
4AGZ A
LPRO
PRO
Hj
Powered by