Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov
Class
Teacher
Classroom
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov 1AEM
Choose teacher. . .
Adam Jiří Balata Luboš Beránková Jitka Binderová Kateřina Bláha Jiří Bořil Pavel Boudová Ivana Březina Pavel Brožová Monika Časarová Iva Čeněk Tomáš Chalupecký Luboš Chobotská Marcela Dirbáková Marika Dřízal Marek Dušek Martin Fencl Aleš Frait Karel Fraitová Alena Hajný Vojtěch Hanibalová Ladislava Hladíková Zuzana Holčáková Jiřina Holejšovský Jiří Houška Dalibor Hrabánek Miroslav Hrušková Kamila Humhal Miloslav Janoušková Marie Jircová Lucie Jiroušek Evžen Jiroušková Hana Kadleček Ondřej Kašpar Ladislav Kebrlová Monika Kolajová Petra Kosová Zdenka Králíková Lucie Kuneš Luboš Kuracinová Nikola Loudín Petr Mašek Jaroslav Matoušková Lenka Matušková Markéta Mrázová Michaela Musilová Darja Nápravníková Eva Noháčová Radka Ondřichová Zuzana Opluštil Denis Otekhile Augustine Otradovcová Helena Pallová Hana Pedagog Určený Pertlíková Pavlína Petřík Jiří Průchová Petra Resselová Sandra Říčan Pavel Richtr Miroslav Rohelová Jitka Rosůlková Jitka Rubešová Adriana Schnurpfeilová Renata Kateřina Šeda Vladimír Šedivá Radka Sedláčková Markéta Šimunová Gabriela Šípek Václav Sládek Oldřich Slavíková Magdaléna Slavíková Sofia Spěváčková Michaela Spojení 1 Spojení 2 Šrámková Jaroslava Stavová Jana Šturcová Alena Švarcová Daniela Učitel odborného výcviku 3.F Učitel OV 3.CH Učitel OV 3.ZAH Vavrousová Marta Vávrová Alena Vomastková Kateřina Vona Barbora Voříšková Vladimíra Vorlová Jana Zhorná Veronika Zikmundová Veronika
0
7:00 - 7:45
1
8:00 - 8:45
2
8:50 - 9:35
3
9:50 - 10:35
4
10:45 - 11:30
5
11:35 - 12:20
6
12:30 - 13:15
7
13:20 - 14:05
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
16:05 - 16:50
11
16:55 - 17:40
12
18:00 - 19:00
13
19:00 - 19:00
14
19:00 - 20:00
Mon 4/3
M
LŽIV
CHE
Kr
AE
Š 1
ZAM
Ft
AEM1
Š 10
ANJ
Vm
AEM2
NB 1
ANJ
Bo
AEM2
Š 11
ANJ
Bo
AEM1
JAZ
ANJ
Vm
Š 10
FYZ
Ot
AE
Š 10
BIE
Vo
AEM1
Š 10
CJL
Hn
AEM2
Š 7
CJL
Ha
M
Š 13
BIE
Vo
M
Š 10
STT
Tue 5/3
AEM1
Š 11
ANJ
Vm
AEM2
Š 10
ANJ
Bo
Š 10
FYZ
Ot
M
LBIO
CHE
Kr
AE
Š 10
ZAM
Ft
AEM1
Š 10
MAT
AEM2
Š 4
MAT
Kb
M
Š 9
TK
Ft
E 1
K 1
PRA
A
ŠH
PRA
Vb
E 1
mim
PRA
E 2
K 1
PRA
Ši
A
mim
PRA
Vb
M
ŠH
PRA
Hm
E 2
ŠH
PRA
Ši
A
mim
PRA
Vb
M
mim
PRA
Hm
E 1
mim
Sj
A
mim
PRA
Vb
M
mim
PRA
Hm
E 1
mim
Sj
E 2
ŠH
Sj
Ši
E 2
mim
Sj
Ši
Wed 6/3
AEM1
Š 3
CJL
Hn
AEM2
Š 10
CJL
Ha
AEM2
Š 8
ANJ
Bo
AEM1
Š 10
MAT
AEM1
Š 11
ANJ
Vm
AEM2
Š 10
ANJ
Bo
AE
Š 10
CHE
Kr
M
LPRO
CMS
AE
Š 10
BIE
Vo
Š 10
DEJ
Ru
M
Š 8
TME
AE
Š 10
ZAM
Ft
Thu 7/3
Š 10
TH
Op
AEM1
PL
TEV
Sa
AEM2
mim
TEV
Ba
AEM1
mim
TEV
Sa
AEM2
PL
TEV
Ba
Š 10
DEJ
Ru
Š 10
FYZ
Ot
Š 10
ZEM
Mt
Š 6
OBN
Pk
AEM1
J 5
INF
Ba
AEM2
J 4
INF
Ko
AEM1
J 5
INF
Ba
AEM2
J 4
INF
Ko
Fri 8/3
Š 10
OBN
Pk
AE
Š 10
BIE
Vo
M
Š 3
TK
Ft
AEM1
Š 10
CJL
Hn
AEM2
D 3
CJL
Ha
AEM1
Š 10
MAT
AEM2
Š 13
MAT
Kb
Š 10
DEJ
Ru
Š 10
ZEM
Mt
Powered by